stosują nepotyzm!

Treść pytania:
dlaczego nie docenia się doswiadczonych pracowników,tylko takich co mają chody i donoszą (np:ze niby sie ludzie obijają )a sami karierę zrobili dając dupy-dominika p(„tak mnie mama Wychowała) lub wielki logistyk mateusz ś-mamusia załatwiła(sam co 5 minut zwalnia ludzi,taką stosuje grożbe a przecież to jest czysty mobbing).co do zarobków pracownik z 30-letnim stażem jak się postara to i 1700zarobi na produkcji a przychodzi nowy ina poczatek dostaje wieksza podstawe ,nie wspomnę już ze „dycz” obecny dyrektor to burak nie mający pojęcia jakim zakładem „zarządza”,nie wiedzący co to kultura


Odpowiedz na to pytanie i zostaw swoją opinię
Odpowiedz/ Zostaw opinię


Chcesz zadać pytanie na FORUM dotyczące pracodawcy?
Zadaj nowe pytanie na forum

Pomóż nam stworzyć niezależny portal o pracodawcach i zostaw swoją opinię anonimowo bo jest bardzo ważna- przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?– włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie