Je kdo slišal nekaj o podjetju Gipo v Koszalin

Vsebina vprašanja:
zdravo! Trochę przeczytałem komentarzy i zdarzyły się też przychylne. Czy mógłby ktoś powiedzieć czy spawacz TIG z wieloletnim doświadczeniem w spawaniu głównie rur ale również różnych konstrukcji ze stali czarnej nierdzewnej i aluminium dodatkowo znajomość języka niemieckiego mógł by tam spróbować czy raczej od razu dać sobie spokój? Konkretnie chodzi mi o to czy doceniają tam ludzi którzy mają praktykę i doświadczenie bo nie mam zamiaru być traktowany na poziomie młodego kolesia po szkole który zrobił dopiero co kurs spawacza. za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję.


Odpowiedz na to pytanie i zostaw swoją opinię
Odpowiedz/ Zostaw opinię


Želite vprašati na FORUM za delodajalce?
Nov vprašam na forumu

Pomagajte nam ustvarjajo neodvisno portal za delodajalce in pustite vaše povratne informacije anonimno, ker je zelo pomembno- Preberite naš manifest in namen kaj smo Isplanirati stran SuperPracodawca.pl!

Ste delodajalec?– Sodelujte aktivno v razpravi! Celo negativne komentarje lahko postane motivacija za spremembo na bolje – misliti odgovor v trenutni razpravi. Dobro mnenje in željo po spremembi lahko privabi nove, motivirano osebje.
Imate ponudbo za delo? Izkoristite naše ponudbe in postavite jih na naši spletni strani


pusti odgovor

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen. Zahtevana polja so označena *

Uporabite te drsnikov za oceno na lestvici od 0 za 10:
0- narobe; 5- v povprečju,; 10- krasno