GRAĆ CZY NIE GRAĆ W GRACH LOTTO

Treść pytania:
GRAĆ CZY NIE GRAĆ W GRACH LOTTO ?
OBECNIE SZKODA FATYGI !

Od dłuższego już czasu zauważyłem niepokojącą prawidłowość, w grach Lotto. Wszystkie osoby na tyle dorosłe żeby, pamiętać czasy za tak zwanej komuny, pamiętają jak to się grało w totalizatorach w Lotto i nie tylko. Z całą pewnością w Polsce nie grało w tamtym okresie tylu obywateli co obecnie, dlatego że nie było takiego parcia na kasę, a ponadto świadomość i reklama była inna ? Do czego zmierzam – pomimo dużo mniejszej liczby graczy, co losowanie zawsze były trafne pierwszego stopnia, a wielokrotnie w każdym z losowań trafionych szóstek było kilka. Ponadto wygrane pocieszenia, czyli trójki i czwórki dla zwykłego obywatela były na porządku dziennym. No i teraz zastanówmy się co się stało ? Reklama goni reklamę żeby grać, co losowanie to brak trafionych pierwszego stopnia, kumulacja goni kumulację. No i gdy już się zbierze odpowiednia wielkość sumy pieniężnej, to ktoś wygrywa ?. Przypominam że, obecnie grających jest bardzo dużo więcej niż w tamtym okresie, można pokusić się o opinie że nawet kilka razy więcej. Czy cała ta sytuacja przy zastanowieniu się nie daje do myślenia ? Obecnie każdy aspekt gry, to rozmyślne urządzenia z zaawansowanym przemyślnym oprogramowaniem. Ponadto ważne jest też to że, z gier albo raczej z zebranych łatwo pieniędzy utrzymuje się, rzeszę darmozjadów. Buduje się obiekty sportowe za ludzką wiarę w wygraną. Najlepiej poszperać w Internecie i poczytać na co idzie kasa, zawrót głowy. Tak więc obecna sytuacja w grach w Lotto na rękę jest nie tylko zarządowi, ale i wielu instytucjom państwowym i sportowym. Dobrowolna darowizna obywateli, którzy nie tracą wiary w wygraną. Jest to obecnie większa zbiórka pieniędzy niż wszystkie akcje Owsiaka. Chciałbym doczekać się rzetelnej i skrupulatnej kontroli odpowiednich służb. Diabeł tkwi w szczegółach czyli, przydała by się kontrola: Wszystkich urządzeń, oprogramowania, nadzoru i kontroli (kto bierze w łapę). Na koniec prześwietlenie powiązań i kumoterstwa osób wygrywających zawrotne kumulację, co się dzieje z tak dużymi pieniędzmi (może przelewy wykażą z kim się dzielą swoimi wygranymi) ?. Wynik takiej kontroli, na pewno obaliłby cały ten system Totalizatora. Tak więc przypuszczam że, nikomu nie jest taka afera na rękę – no i po co zabijać dojną krowę ?

Polacy miejcie wiarę w większe wartości, niżli w wyimaginowaną wielką wygraną ? Sprawiedliwości zaś – ponoć niema nawet na tamtym świecie ? Chociaż w grupie siła, gdyby wielu chciało, kto wie co by się stało ?


Odpowiedz na to pytanie i zostaw swoją opinię
Odpowiedz/ Zostaw opinię


Chcesz zadać pytanie na FORUM dotyczące pracodawcy?
Zadaj nowe pytanie na forum

Pomóż nam stworzyć niezależny portal o pracodawcach i zostaw swoją opinię anonimowo bo jest bardzo ważna- przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?– włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie