Jak oceniacie wysokość płac za wykonane zadania i terminowość wypłat?

Treść pytania:
Czy uważacie,że płaca brutto 20 PLN (16 PLN netto)za wykonaną i opisaną obserwację jest adekwatna do włożonego wysiłku? Praktycznie obserwacja z przyjazdem do miejsca zdarzenia trwa ok. 1-2 godz.(o ile nie ma zwrotu zakupionego towaru) oraz ok. 3-5 godzin opracowanie i wysłanie wyników przy użyciu własnego dyktafonu i komputera. W efekcie płaca wynosi 4 lub 2,30 PLN/h. Czy warto dawać się wykorzystywać? Przy zgodzie na dojazd samochodem za 1 km płacone jest 0,50 PLN. Praktycznie dokłada się za samo paliwo. Więc czy opłaca się podejmować u nich pracę? Wnioskue nie przyjmować zleceń, które są poniżej 70 PLN brutto-oni na tym nie tracą a zyskają obserwatorzy ( ok. 10 PLN/h brutto – 8,20 PLN/netto). Ta firma wykorzystuje studentów i emerytów traktując ich jak niewolników.


Odpowiedz na to pytanie i zostaw swoją opinię
Odpowiedz/ Zostaw opinię


Chcesz zadać pytanie na FORUM dotyczące pracodawcy?
Zadaj nowe pytanie na forum

Pomóż nam stworzyć niezależny portal o pracodawcach i zostaw swoją opinię anonimowo bo jest bardzo ważna- przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?– włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie